Apie mus

Pačioje Vilniaus miesto širdyje – senamiestyje, įsikūręs jaukus ir žavintis savo išskirtinumu butikas – Šapokliak salonas. Tai vieta, kur įžengus jaučiama švelni ir nepaprastai maloni aura, tai – tarsi muziejus, kuriame galima rasti daugybę nuostabių, vienetinių daiktų, daiktelių.

 3.jpeg 
Šapokliak salone, jaukių namų atmosferą kuria parduodami stilingi antikvariniai baldai, namų interjero detalės, mažos ir mielos smulkmenos. Taip pat čia rasite drabužinę, kurioje puikuojasi ne tik vintažiniai, bet ir nauji apdarai, išsiskiriantys stilingomis ir ryškiomis detalėmis. Akį traukia lietuvių menininkų autoriniai, porceliano bei keramikos dirbiniai, papuošalai ir aksesuarai.
Išskirtiniai rankų darbo papuošalai bei aksesuarai vestuvėms bei ypatingoms progoms - dizainerės Marijos LiOr kūryba. Visi papuošalai kuriami iš aukščiausios kokybės kristalų, perlų, šilko, nėrinių. Kiekvienas papuošalas spinduliuoja meilės bei gėrio energija, juk papuošalai kuriami gražiausiai Meilės šventei - vestuvėms. Jau daug metų dizainerės dirbiniai parduodami Jungtinėse Amerikos Valstijose, Japonijoje, Australijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Prancūzijoje.

  

Nedidelis, tačiau jaukus butikas, skambant džiazui ir prancūziškoms melodijoms, alsuoja ramybe, leidžia atsipalaiduoti, trumpam pabėgti nuo gatvės šurmulio ir pasijausti tarsi namuose. 
Šapokliak salonas“ jau septintus metus sėkmingai gyvuoja Vilniuje Stiklių g. 6

  


Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mus pripažino kaip stilingiausią ir jaukiausią butiką ne tik sostinės gyventojai, bet ir užsienio svečiai. Milano ir JAV žurnalistai rengė foto ir video reportažus su rekomendacijomis būtinai apsilankyti Šapokliak salone. Dirbame su kino studijomis, žurnalais, televizija. Butiko paslaugomis nuolat naudojasi stilistai.

   

Nuolatos žarstomi komplimentai ir pagyros už išskirtinės atmosferos kūrimą ir puikų skonį glosto širdį ir dar labiau motyvuoja, todėl išskirtinis salonas, kartu su krokodilo Genos ir jau septintus metus Kūlverstuko bičiule – Šapokliak įsikūrė ir Kaune, Laisvės alėjoje 89. Krištolo sietynai, karališki foteliai, moteriški bei paslaptingi buduariniai baldeliai, Prancūziškas grakštumas bei provanso dvasia nutūpė Kauno Šapokliak’e. Tūkstančiai interjero detalių, kurios spinduliuoja ypatingą aurą, nepalieka abejigų net išrankiausiųjų.